ONLINE POMOC – SERVIS PŘES INTERNET

online pomoc

apple-touch-iconProgram pro vzdálenou pomoc na počítači s operačním systémem Windows stáhněte zde.
Program pro vzdálenou pomoc na počítači s operačním systémem Mac OSX stáhněte zde.

(stažený program spustíte na Vašem počítači, zobrazí se okno s jednorázovými přihlašovacími údaji, které nám sdělíte a ostatní už zařídíme my)

Pokud máte se svým počítačem (Windows i Mac) nebo jeho příslušenstvím nějaký problém, můžeme ho většinou vyřešit i na dálku. Pomocí jednoduchého programu se připojíme přímo k Vašemu počítači, zjistíme kde je problém a opravíme ho. Vy zatím můžete vše pohodlně sledovat na svém monitoru. Po servisním zásahu připojovací program vypnete/smažete a svůj počítač tím opět odpojíte od přístupu z jiného místa. Naše připojení probíhá bez velkých nároků na rychlost internetového připojení a vše je maximálně bezpečné.

Stejnou online pomoc nabízíme i v případě, že máte problém s některým softwarem a jeho funkcemi. Klasická situace: Potřebujete nutně něco udělat s dokumentem, nevíte jak na to (typicky Word, Excel, …) atd., … Online pomoc od nás přímo na Vašem počítači je otázkou několika minut. A vše je vyřešeno.

Vlastní připojení probíhá pod plným šifrováním založeným na výměně veřejných a soukromých klíčů, šifrování RSA a relací s 256bitovým šifrováním AES. Tato technologie je také použita v protokolu https/SSL pro bankovní aplikace a je považována za zcela bezpečnou. Výměna klíčů také zabezpečuje plnou klientskou ochranu údajů. To znamená, že ani cizí servery nemohou datový proud přečíst.

Pro online pomoc volejte 702 991 101