Online marketing - full service

právě připravujeme nový obsah

Reklama ve vyhledávání

Cílená a nízkorozpočtová reklama na Seznamu i Google s velkým pokrytím a přesným zásahem cílového publika. Již za náklady v jednotkách Kč (dle oboru) lze oslovit reklamou obrovské počty uživatelů.

Zpětný remarketing

Proměňte "návštěvníky" vašich internetových stránek v "zákazníky". Dokážeme zpětně oslovit a zaujmout uživatele, kteří vás již někdy navštívili.

Sociální sítě

Chcete vytvářet a budovat povědomí o vaší značce, produktu, službě nebo firmě ? Zviditelníme vás na sociálních sítích Facebook, Twitter, LinkedIn, YouTube, atd., ...

Bannerová reklama

I když dnes někteří uživatelé internetu trpí tzv. bannerovou slepotou a nevnímají obsah grafických reklam - přesto jsou stále specifická použití, kde má pěkný banner svá opodstatnění.

Přinášíme přesně měřitelné výsledky, které pomáhají našim zákazníkům dosáhnout jejich obchodních cílů. Veškeré probíhající kampaně a jejich výsledky sledujeme několikrát denně. Dle jejich průběhu a výsledků ihned optimalizujeme další průběh a tím maximalizujeme návratnost vložených investic. Přehledy veškerého dění zasíláme v denních, týdenních nebo měsíčních reportech.

Oslovte své zákazníky nejen na Seznamu nebo Google, ale využijte i Facebook, Twitter, LinkedIn, YouTube - tráví tam totiž spoustu času 😉 !

Napište nám

Kontaktujte nás ještě dnes a získejte pro sebe z internetu maximum !

Reference

Zobrazit vše
pole označená * jsou povinná

(nepovinné)

(nepovinné)

Zda nám můžete napsat např. jaké konkrétní věci máme zkontrolovat, případně v jakou denní dobu byste byli nejraději kontaktováni atd., ...